Kalendarz roku harcerskiego

środa, 4 maja 2016

Wyjazd rady drużyny do Krakowa 30-01.05

W miniony weekend radą drużyny wybrałyśmy się do Krakowa. Wspólnie spędziłyśmy czas w harcówce Szczepu Fioletowej Trójki. Spotkałyśmy się rano w Niepołomicach i pojechałyśmy do harcówki, gdy byłyśmy na miejscu nasza drużynowa wzięła nas na spacer po Krakowie. Odwiedziłyśmy Park Bednarskiego, Kładkę Bernatka, Tęczowe Schody oraz Rynek Podgórski. W tych wspaniałych miejscach wspólnie wymyślałyśmy tegoroczny biwak, którym zakończymy rok harcerski oraz obóz. Potem przyszedł czas na obiad, wieczorem udałyśmy się na spektakl grupy teatralnej "Zatrzymać Obrotówkę" pod tytułem "STO LAT" wg. Tonnego Tellengena "Urodziny prawie wszystkich" w reżyserii Oli Barczyk i Zespołu, w którym wystąpiła Magda. Spektakl bardzo nam się podobał, a po nim wybrałyśmy się na bankiet. Tak intensywny dzień zakończyłyśmy wyjściem do "Hexa", w którym miło spędziłyśmy czas grając w gry planszowe. Kolejny dzień rozpoczęłyśmy pysznym śniadaniem, potem kontynuowałyśmy pracę nad wyjazdami a następnie pojechałyśmy do "Quest for the best"
czyli jednego z escape roomu w Krakowie i tam zmierzyłyśmy się z doliną węży, po godzinie intensywnego myślenia pojechałyśmy na obiad, a następnie do harcówki, w której przy kominku po okresie próby sznur zastępowej otrzymała och. Paulina Tymoniuk zastępowa zastępu "Koniczyny" - gratulujemy i życzymy zapału do pracy i sukcesów! :) W drodze do domu uczestniczyłyśmy w mszy i późnym wieczorem dotarłyśmy do Niepołomic.
Był to bardzo miło spędzony czas i pokazał nam jak wiele możemy razem zrobić, a efekty tego zobaczycie już niebawem! Zapraszamy do zdjęć! :)
Gratulujemy! :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza